همه ی کسب و کارها و هر شخصی که به نوعی درآمد داشته باشد با بحث مالیات و قوانین آن سروکار دارد.
شرکت ILL مفتخر است که توانسته با ایجاد یک سیستم آموزشی درست مباحث مالیاتی را به آسونترین روش ممکن به کارآموزان و درخواست کنندگان ارائه دهد. مسلط شدن به مباحث و قوانین مالیاتی صرفا با مباحث تئوری امکان پذیر نیست، بنابراین مرکز ما با طراحی مجموعه ای از پروژه ها توانسته به کارآموزان کمک کند با تمرین و تکرار به این مباحث مسلط شوند و بتوانند برای ورود به بازار و گرفتن پروژه آماده شوند.

درباره دوره

مالیاتی

3 ماه

مدت آموزش

146

تعداد پروژه

65

ساعت دوره

65

ساعت آموزش

نحوه پشتیبانی دوره

4 ماه

مدت زمان دوره

60 ساعت

نحوه برگزاری دوره

فیلم ضبط شده

تعداد جلسات

20 جلسه

پیش نیاز دوره

حسابداری مقدماتی

سطح دوره

مقدماتی تا پیشرفته

توضیحات دوره

مالیات بخشی است که هر روز داغ تر میشود. و اگر کسب و کاری اطلاعاتی راجع به این بخش نداشته باشد، با ورشکستگی روبرو میشود. دوره مالیات؛ یک دوره آموزشی اجرایی متفاوت است. که به شما کمک میکند، اگر صاحب کسب وکار هستید با تکالیف مالیاتی کسب و کارتان آشنا شوید و به هر چیزی در زمینه مالیات است تسلط پیدا کنید. و به هیچ کس دیگری نیاز نداشته باشید و جلوی جریمه های کلان رو بگیرید. و یا مالیات بیشتری پرداخت نکنید. اگر حسابدار هستید با تسلط کامل روی این بخش میتوانید به صورت پروژه ای هم کار کنید. و درآمدتان را افزایش دهید.

چرا باید این دوره را انتخاب کنید؟

 سخت گیری دولت در زمینه ی مالیات و بستن راه های فرار مالیاتی، این مبحث رو خیلی پر اهمیت تر کرده است. هر کسی که صاحب کسب و کار است باید به مباحث مالیاتی تسلط کامل داشته باشد. در غیر این صورت ورشکستگی آن کسب و کار حتمی خواهد بود. همچنین بازار کار به شدت داغی پیدا کرده و درآمدهای فوق العاده ای رو میشود در این زمینه تجربه کرد. شما اگر بتوانید مالیات کسب و کاری را کم کنید به راحتی میتوانید پروژه های زیادی را بگیرید. با دوره مالیاتی؛ شما به صورت عملی تسلط کاملی پیدا میکنید و به هیچ کس دیگری نیاز نخواهید داشت.

سرفصل های دوره مالیاتی

ردیف
سرفصل دوره ی مالیاتی
1
چرخه حسابداری ۰ تا ۱۰۰ همراه با مغایرت گیری بانکی
2
تئوری محاسبات حقوق، ثبت شناسایی و پرداخت
3
ارسال لیست دیسک بیمه افلاین
4
ماده های مالیات برحقوق و دستمزد سامانه مالیات برحقوق و دستمزد
5
آموزش صفر تا صد مالیات ارزش افزوده و مبانی مباحث ارزش افزوده
6
آموزش نحوه ارسال اظهارنامه ارزش افزوده
7
ارزش افزوده شرکتها و افراد حقیقی، همچنین معافیت این کسب و کارها
8
آموزش تهیه و ارسال معاملات فصلی
9
آموزش کامل قوانین و مقررات ماده 169 و 169 مکرر (معاملات فصلی)آ
10
آموزش اظهارنامه حقیقی و حقوقی و نحوه ارسال این اظهارنامه ها
11
آموزش اظهارنامه املاک و نحوه ارسال آن
12
آموزش کامل سامانه مودیان و قوانین آن
13
آموزش نحوه ارسال صورتحساب در سامانه مودیان
14
لایحه نویسی و نحوه اعتراض به مالیات

شما می توانید هر ترم را به صورت جداگانه تهیه کنید.

مدرسین دوره مالیاتی

این دوره ی جامعه به کمک یک تیم متخصص جمع آوری و طراحی شده و کامل ترین دوره موجود در کشور است. شما با یکبار هزینه بروز ترین آموزش ها را برای همیشه دریافت خواهید کرد. با توجه به قوانین جدید این دوره به روز رسانی خواهد شد و در اختیار شما قرار خواهد گرفت و نیاز به دادن هزینه بیشتری نیست آپدیت ها به صورت دائمی هستند.

این دوره برای چه کسانی مناسب است?

  • برای صاحبین کسب و کار که ۰ تا ۱۰۰ کارهای مالیاتی رو باید بدانند؛
  • حسابدارانی که دنبال درآمدهای بیشتری هستند و مبحث مالیات رو اگر به صورت کامل تسلط پیدا کنند. می توانند درآمدهای فوق العاده ای رو تجربه میکنند؛
    کسانی که می خواهند کسب وکار خودشان را از برشکستگی نجات دهند؛
  • کسب و کارهایی که حسابدار دارند برای نظارت برکار آن ها.

این دوره مناسب چه کسانی نیست?

  1. کسانی که دنبال درآمدهای پایین هستند؛
  2. برای کسب و کارهایی که ترسی از ورشکستگی ندارند؛
  3. کسانی که علاقه ای به رشد و پیشرفت ندارند.

مباحث مالیاتی روز به روز اهمیت بیشتری پیدا میکند. و آگاهی از قوانین و مباحث مالیاتی تقریبا برای همه اجباری شده است. حتی اشخاصی که صاحب کسب و کار نیستند. چون نظارت بر حساب های شخصی هم شروع شده،

پشتیبانی اختصاصی دوره

 پشتیبانی اختصاصی دوره در طول دوره علاوه بر برنامه ریزی شما از کمک یک تیم پشتیبانی کارآزموده تشکیل شده است. که شما میتوانید بدون هیج نگرانی از تخصص آنها برای رفع مشکلات احتمالی در حین آموزش، کمک بگیرید. و حتی بعد از اتمام آموزش هم از آبدیت های مداوم دوره استفاده کند تا بتوانید به امور مالیاتی کامل مسلط شوید.

گواهی اختصاصی دوره

شما میتوانید با شرکت در این دوره در پایان با تأیید تیم پشتیبانی گواهی این دوره را دریافت کنید. که یکی از بهترین و معتبر ترین مدارک برای استخدام یرای مهاجرت هست. این گواهی نشان دهنده تسلط شما در این زمینه هست که سابقه کار هم محسوب میشود. و میتوانید برای ارائه به اداره و شرکت مورد نظری که می خواهید در آن استخدام شوید استفاده کنید.

سوالات متداول درباره دوره امور مالیاتی

دوره مالیاتی آکادمی دکتر مژگان مدحج، با طراحی یک دوره مالیاتی کامل و به صورت عملی توانسته کارآموزهای زیادی را به نتیجه برساند.

شما در هنگام تهیه دوره با یک استاد متخصص ارتباط میگیرید تا در زمان دوره پاسخگوی تمام سوالات شما باشد.

شما بعد از تهیه دوره هر سال آپدیت دوره مالیاتی را خواهید داشت.هر تغییری که ایجاد شود و یا هر قانونی که جدید در زمینه مالیات اعمال شود حتما به شما اطلاع داده میشود.

مسلما شما بعد از انجام پروزه های متعددی که در طول آموزش دریافت میکنید و تمرین هایی که انجام میدهید بر روی انجام پروژه ها مسلط میشوید و مباحث مالیاتی، را به صورت کامل درک میکنید و به راحتی میتوانید بعد از پایان دوره پروژه های زیاد و متنوعی بگیرید.

افرادی که مباحث مالیاتی را آموزش می بینند به راحتی می توانند در شرکتهای معتبر شروع به کار کنند، همجنین این افراد می توانند به صورت پروژه ای کار بگیرند و انجام دهند.

شما برای یادگیری مباحث مالیاتی باید به حداقل یادگیری اصول حسابداری و مباحث اولیه حسابداری آشنا باشید

افرادی که به تمامی مباحث مالیاتی مسلط باشند می توانند درآمد ماهانه 15 تا 100 میلیون را تجربه کنند و این مبلغ با توجه به پرونده و پروژه هایی که میگیرند متفاوت است.

با تهیه دوره جامع و کامل مالیاتی مرکز آموزشی ایل شما تنها با روزی 2 ساعت آموزش و تمرین و تکرار میتوانید در مدت 3 ماه به تمامی مباحث مالیاتی مسلط شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام دوره:

امور مالیاتی

پیش نیاز دوره:

آشنایی با مباحث اولیه حسابداری

قیمت دوره:

8.570.000 تومان

با تخفیف جشنواره 4.490.000 تومان

اطلاعات دوره

8.570.000 تومان
تخفیف جشنواره
4.490.000 تومان

به سایت دکتر مژگان مدحج خوش آمدید.

به خاطر حضورت تو این صفحه میخوام یه هدیه خیلی با ارزش بهت بدم، که میتونی با این هدیه تا ماهی 15 میلیون درآمد داشته باشی. یا واسه کسب و کار خودت ازش استفاده کنی جهت دریافت شمارتو ارسال کن.

فرم مشاوره رایگان

فرم مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های موجود

آغاز گفتگو
1
چطور میتونم کمکت کنم ؟
مرکز آموزشی ایل
سلام خوش آمدید چطوری میتونم کمکتون کنم ؟